АртЛаб - бюро науково-технічної експертизи (БНТЕ)
Роботи, які пропонуються на аукціон «Корнерс» і потребують експертизи, перш за все, проходять хіміко-технологічний аналіз у кваліфікованих фахівців БНТЕ «Арт-Лаб». Це перший в нашій країні незалежний дослідницький центр, що відповідає світовим стандартам за наявністю високотехнологічного обладнання останнього покоління і еталонних баз даних.

РЕСТАВРАТОР - майстерня реставрації станкового живопису

При необхідності усунути згубний вплив часу на картини, «Корнерс» звертається до майстерні «Реставратор». Фахівці майстерні, що працюють за принципом класичної музейної реставрації та консервації, можуть відновити втрати будь-якого ступеня складності на творах станкового живопису, а також відреставрувати старовинні рами.
ПАН ОФОРМЛЮВАЧ - багетна майстерня

Телефон: (044) 5017450
Адреса: Київ, вул. Іллінська, 16

Фахівці багетній майстерні завжди допоможуть вибрати оптимальний варіант багета і обрамити картину за правилами класичного оформлення. Широкий вибір іспанського, італійського багета (Goya, Salvadori cornici, Toledana, C.C.C. de concilio) і паспарту дозволить втілити будь-які побажання клієнта.


ЕКСПЕРТИ

Ми завжди готові посприяти проведенню музейної атрибуції твору мистецтва і отримання висновку від авторитетних експертів. Список інституцій та фахівців, з якими співпрацює «Корнерс», можна подивитися тут.